Vítám Vás

Narodila jsem se 21.9.2012
se spinální muskulární atrofií prvního typu, přičemž rodiče to zjistili až po jedenácti měsících mého života. Od té doby se mnou stále všemožně cvičí. Co jim na to říkám? "Už mě to fakt nebaví!!!"
I když už dostávám Nusík je pro mě stále nebezpečné jakékoliv jiné onemocnění, jelikož nemám dostatek sil na jeho překonání. Nemám sílu na to, abych při nachlazení mohla efektivně vykašlávat. Naštěstí mám zatím dost sil, abych mohla sama polykat a dýchat. Projďete si moje stránky a nastavte si RSS zprávy, ať jste v obraze!
Součástí mého každodenního boje jsou přístroje jako kašlací asistent nebo BiPAP, dále pak různé pomůcky, které mi pomáhají sedět a pohybovat se. Na většinu z nich mi přispěli lidé jako jste vy! Díky!!!

Konto Boženka (mBank)

670100-2211981696/6210

Novinky

Odedneška nepíše příspěvky táta, ale já sama!

06.03.2022 11:57
Ahoj, Už v sobě mám osumnáct spinraz. Hustý co. Vod tý doby co jsem vám říkal že jsem byla pod tou...

Tucet injekcí...

07.01.2020 20:59
Ahoj, Tak jsem dneska dostala svou už dvanáctou injekci léku do zad. Jako trochu to bolí jo, ale dá...

Chodím do první třídy!!!!

21.09.2018 08:00
No tak to je zase doba co? Už je to tak dlouho co jsem vám všem dala vědět, že jsem během tý doby...

Pseudomonáda je fůůůůůůůůůjjj

17.04.2018 10:45
Poslední 4 měsíce byly trošinku náročnější. Pořád se ve mně drží ta Pseunomonáda! Blpka jedna...

Injekce Nusíku v Motole se blíží!

24.11.2017 11:09
Ahoj! Musím vám všem povědět, jak se mám! Už dlouho jsem vám o mně nic neříkala a změnilo se od té...

Lék, Fialka, Koupelna, Bazén a vděčný koncert!

23.05.2017 16:10
Ahoj! Od posledního příspěvku se toho zase změnilo neuvěřitelně moc! Dostávám lék! Už mám...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>