Osobní asistence

Z Boženky se stává slečna a dává nám najevo, že chce být samostatná. Docházíme proto k tomu, že ta naše esemačka potřebuje osobní asistenci. Do školky už pomalu začala chodit, a tak začínáme s osobním asistentkou tam. Do budoucna budeme využívat osobní asistenty i více, abychom Božence dopřáli ještě více samostatnosti a umožnili co nejvíce aktivit.  Když je pořád jen s námi, tak už nás má přeci jenom taky někdy dost :) A taky neplníme všechna její přání, jelikož nám občas už ruce nestačí...

Co jsme díky vám získali?

 Lék Spinrazu (Nusinersen)!!!!

Teréní vozík X850, kterému říkám Fialka a je prostě úžasnej!

Bezbariérovou koupelnu

Elektrický vozík Koala, který nám darovala firma  Mebatex . Toto onemocnění akceleruje mozkovou činnost, a proto není důvod čekat. Z hlediska Boženina psychického vývoje potřebuje získat svou nezávislost, aby se mohla plně rozvíjet, proto je vozík Koala, který dokáže ovládat sama, nezbytnou součástí Božino výbavy. Teď ještě přistavit výtah, abychom mohli vyjíždět ven. Zatím Boženka demoluje jen interiér, počkejte, až se vrhne do provozu :)

Kašlací asistent - Máme ho! Zatím jsme ho tedy nezaplatili, máme prý čas do konce roku... Když nám nevyjde nadace, využijeme peníze od Vás jednotlivých dárců ;)

Upsee - Mám ho, je parádní, chodila bych s ním pořád! Moc, moc díky Smarties KinderGarten, Markétě, Soně, Michalovi a Oldovi za uspořádání sbírky #UpseeChallenge!

Pulzní přenosný oxymetr už máme doma od Petry Najmanové! Díky!