Spinraza

/album/spinraza/img-4053-jpg/ Začínáme v Plzni v obchoďáku. Daleko jsme nedojeli Bořek už chce náklaďáky v hračkářství... Dáváme oběd. /album/spinraza/img-4056-jpg/ První zastávka na čůrání v Německu. To jsme, ale nabalení co? Mají tu nejlepší bezbariérové záchody!
/album/spinraza/img-4060-jpg/ Máma je nervózní, brácha si čte Babara no a já taky nevím... Injekce do páteře to asi nebude příjemný?! /album/spinraza/img-4072-jpg/ Když si ale pustím Prastko Pepinu, je mi hned líp!
/album/spinraza/img-4081-jpg/ První přespání v Německu. Táta je uřízenej a Bořík má exém. Já to mám na háku... /album/spinraza/img-4084-jpg/ Dáme si večeři? Uvaříš nám něco Ludvíku?
/album/spinraza/img-4104-jpg/ Nevybrali jsme úplně šťastně, mobilní nájezdy nestačili a tak museli vzít chlapi vozejk do teplejch. /album/spinraza/img-4135-jpg/ Moje rampa Boříčka hodně baví!
/album/spinraza/img-4143-jpg/ Když cestujeme, máme nákladový prostor tak plný, že musí parkovat táta. /album/spinraza/img-4146-jpg/ S Boříkem se střídáme. Někdy jedu v sedačce a někdy v kočárku.
/album/spinraza/img-4198-jpg/ A jsme na cestě... Oběd v Koblenz. Tedy teď jsme si koupili německýho Babara! Jupí! Máma nám ho v autě přečte. Už tam máme českýho a francouzskýho. /album/spinraza/img-4251-jpg/ No a sem jdeme na oběd. Vybral to Boříček.
/album/spinraza/img-4273-jpg/ No tak takhle zlobím tátu. Pořád na mě pokřikuje: "Nejezdi tam! převrátíš se!" No, moc tomu nerozumí, teda myslím... /album/spinraza/img-4281-jpg/ Bez Ludvíka bychom ten první vejlet asi nedali...
/album/spinraza/img-4284-jpg/ Našla jsem si kamarádku. Když máš žlutej vozejk jde to rychle! /album/spinraza/img-4287-jpg/ Když je dobrej otevřenej prostor, projedu všechno!
/album/spinraza/img-4291-jpg/ Takhle velký lodě tu jezděj! /album/spinraza/img-4303-jpg/ Miluju vykopávání ďůlků! Taky to děláte se svýma električákama?!
/album/spinraza/img-4309-jpg/ Mámu jsme občas přemlouvali do úsměvu ;) /album/spinraza/img-4313-jpg/ Když někdy někde na zemi uvidíte tyhle čáry, smykovala jsem tam!
/album/spinraza/img-4320-jpg/ Vidíš tu loď! To je macek co? /album/spinraza/img-4344-jpg/ Táta blbne...
/album/spinraza/img-4357-jpg/ Ludvík blbne... /album/spinraza/img-4361-jpg/ Vozíčkáři pozor! Když jsem k patníku přijížděla, sám zajel!
/album/spinraza/img-4365-jpg/ Byla to docela sranda jak mě tn patník poslouchal, ale jen do té doby než jsme zjistili, že by mě s lehkostí převrátil... /album/spinraza/img-4366-jpg/ ...takhle vyvezl tátu.
/album/spinraza/img-4380-jpg/ To bych byla minimálně na boku! /album/spinraza/img-4401-jpg/ A už jsme v Belgii! V Lutychůůůů.
/album/spinraza/img-4413-jpg/ Přijeli jsme sem na kontrolu a dostali jsme od pana domácího plyšový potvory. Jsem alergická, ale chvilku se s nimi snad mazlit můžu no... /album/spinraza/img-4427-jpg/ No, zítra mám vyšetření na plicním a pak ortopedii...
/album/spinraza/img-4446-jpg/ Mezitím co jsem na vyšetřeních, Bořík s Ludvíkem sjíždějí Lutyšské kopce! /album/spinraza/img-4465-jpg/ Tak to je ona, nemocnice Citadela.
/album/spinraza/img-4478-jpg/ Jelikož je to citadela, je na pořádném kopci! /album/spinraza/img-4518-jpg/ Máme den volna a vyrážíme do města...
/album/spinraza/img-4529-jpg/ S bráškou milujeme slalomy a všechyn možný zákoutí! /album/spinraza/img-4535-jpg/ Občas prostě musíme zastavit dopravu, protože Praha je super bezbariérová oproti některým jiným městům :D
/album/spinraza/img-4550-jpg/ Miluju rohlíky! Na tenhle jsem měla fááákt velkou chuť!! /album/spinraza/img-4590-jpg/ Vrcholem výletu byla řeka a létající šušně, kterým jsme dávali francouský rohlíky, které jsou dlouhé smétáky! No fákt nekecám!
/album/spinraza/img-4598-jpg/ Takhle se to hodí z mostu. Elá hop! No a oni to ti šušňové chytnou v letu! No fákt to uměj! :D /album/spinraza/img-4613-jpg/ Kolem takových obchůdků jsme jen profrceli... Škoda, když byli tak bezbariér!
/album/spinraza/img-4633-jpg/ A už jsme na cestě do Paříže! /album/spinraza/img-4648-jpg/ Bereme to přes náš oblíbený statek s koníkama.
/album/spinraza/img-4662-jpg/ Kde mají v ložnici záchod s vanou. To se musí ozkoušet! /album/spinraza/img-4709-jpg/ Po večeři, cvíču a kašlání...
/album/spinraza/img-4711-jpg/ ...hurá na koníky! Místní jsou úžasní! Jestli pojedete někdy kolem Belgického Aalter, musíte se zastavit! /album/spinraza/img-4733-jpg/ Projížďku mi udělali zdarma a v osum večír. Moc rádi by dělali hypoterapii, ale v Belgii to tak jednoduché není.
/album/spinraza/img-4740-jpg/ Koně mají úžasný, ale ten táta pořád povídá a povídá... prostě ten táta to je hrůza někdy ;). /album/spinraza/img-4743-jpg/ Tak jsem si osedlala Jana a šla se pomazlit s ostatními koníky!
/album/spinraza/img-4755-jpg/ Tohle je Atlia, je to starý mazák a já na něm jezdila! /album/spinraza/img-4767-jpg/ Ráno vyrážíme směr Paříž. Za injekcí!
/album/spinraza/img-4777-jpg/ Tak a jsme v Paříži. Ubytovaní v zahradním domku u Lucie a /album/spinraza/img-4508-jpg/ A jdeme na to! Fuj to jsou nervy!
/album/spinraza/img-4784-jpg/ No a už jsem po své první injekci! Uffff!

Půl roku utek jako voda...

/album/pul-roku-utek-jako-voda/img-2884-jpg/ Díky vám nebudeme v zimě tahat bahno domů! Díky za novej parkáč a novou ceduli. Modrá je dobrá :) /album/pul-roku-utek-jako-voda/img-2888-jpg/ Bořííííííííííku nešlapej mi na mojí travičku!
/album/pul-roku-utek-jako-voda/img-2900-jpg/ Tady bydlím! Na ceduli se píše Dům dětí a mládeže :D /album/pul-roku-utek-jako-voda/img-2904-jpg/ Když zalejváme zeleňák musí parkovat u sousedů... Léto je prostě peckový!
/album/pul-roku-utek-jako-voda/img-2495-jpg/ Hádejte, kde to jsem? V nebeském rybníku Mařánku s mým gangem. Táta si ještě pamatuje, že tu byla voda... Já mu moc nevěřím, pažit tu je krásnej! /album/pul-roku-utek-jako-voda/img-2511-jpg/ Sousedi z okolí Zbuzan začali pečovat, no, není to pecka?!
/album/pul-roku-utek-jako-voda/img-2515-jpg/ Táto, jakej mám tlak v pneumatikách? Dobrý? Vyjedu? No a kdy bude teréňák? /album/pul-roku-utek-jako-voda/img-2520-jpg/ To je partička u nový lavičky, co? Ale dostat se sem se žluťákem je fakt náročný!
/album/pul-roku-utek-jako-voda/img-2558-jpg/ Tráva už vyrostla, a tak jdu cvičit smyky. Někdy mi táta postříká asfalt vodou, aby to lépe lítalo :D a to si fááákt užívám! /album/pul-roku-utek-jako-voda/img-2564-jpg/ Kdo má větší oči než já?!
/album/pul-roku-utek-jako-voda/img-3001-jpg/ Jo, když se s kumpánama sejdem u stolečku, je legrace :) /album/pul-roku-utek-jako-voda/img-3043-jpg/ Vyrážíme směr Belgie. Dobrodružství před námi. Máme den zpoždění, a tak jedeme první den 8 hodin. Je to fuška, ale auto i osazenstvo je super!
/album/pul-roku-utek-jako-voda/img-3044-jpg/ Máme všechno hlavně tu Aku, kterou Boříček potřebuje nutně k životu. /album/pul-roku-utek-jako-voda/img-3056-jpg/ První ubytování nebylo úplně bezbariérové, ale zato parádní!!!
/album/pul-roku-utek-jako-voda/img-3060-jpg/ Projížďky tu byly úplně bezva! Do štěrku jsem vyhloubila pár solidních jamek :) /album/pul-roku-utek-jako-voda/img-3064-jpg/ Zapózovala jsem s rodinkou na krásně střiženém trávníčku a ujížděli jsme do nemocnice na kontroly.
/album/pul-roku-utek-jako-voda/img-3069-jpg/ Fotograf nás nezajímal, ale pekárna byla výborná! /album/pul-roku-utek-jako-voda/img-3071-jpg/ V Čechách jsme zapoměli poslat balík mým kámošům z Čakové, tak jdem na to!
/album/pul-roku-utek-jako-voda/img-3076-jpg/ V Lutychu si dávám před vyšetřením rybí polívku naposilněnou! Mňamka !!! /album/pul-roku-utek-jako-voda/img-3089-jpg/ Tak jsme dopadli parádně! V únoru dostanu Spinrazu! Juppííííí. Táta nám ukazuje povodňový val řeky Mázy a začíná být zima.
/album/pul-roku-utek-jako-voda/img-3098-jpg/ Ráno jsme měli královskou snídani, kterou si i bráška velice užil. /album/pul-roku-utek-jako-voda/img-3101-jpg/ Když jsem byla s rodičema v nemocnici, o Bořka se staral Petr, který teď musí spořádat dvě porce snídaně, protože tatínek má bříško jako nafouklej medvídek :)
/album/pul-roku-utek-jako-voda/img-3108-jpg/ Tak tohle je Witse, nejlepší kůň v Belgii! Hned jsme se zamilovali :) /album/pul-roku-utek-jako-voda/img-3112-jpg/ Poslední zastávka před Oostende, kde jsem se narodila. Nejlepší ubytování na světě! Rovnou mezi koněma! Hrozně moc doporučujeme!!!
/album/pul-roku-utek-jako-voda/img-3118-jpg/ Bořivoj se rovnou zapojil do chodu statku a začal rozvážet žrádlo koním libovým nakladačem! /album/pul-roku-utek-jako-voda/img-3124-jpg/ Máma se bála, aby mi Witse nesežral řízení, ale my jsme si rozuměly...
/album/pul-roku-utek-jako-voda/img-3126-jpg/ Už se nemůžu dočkat další návštěvy! Kdo jedete s námi? Ten druhý koník trošku žárlil, tak jsem ho taky musela obstarat ;) /album/pul-roku-utek-jako-voda/img-3127-jpg/ ...
/album/pul-roku-utek-jako-voda/img-3133-jpg/ S bráškou jsme to projížděli vysokou rychlostí sem a tam a pak tam a sem /album/pul-roku-utek-jako-voda/img-3139-jpg/ To je náše ubytování a hned za ním bydlej koníci. No přesně tak! Ve stejném domě :D
/album/pul-roku-utek-jako-voda/img-3142-jpg/ Trampolína v zemi je skvělá, jen jsem rodičům udělala trošku vrásky poté, co jsem se na ní vjela zhoupnout se žluťákem :D /album/pul-roku-utek-jako-voda/img-3148-jpg/ Tak takhle jsme bydleli! Nevypadá to, ale bylo to nejlevnější bydlení v Belgii
/album/pul-roku-utek-jako-voda/img-3155-jpg/ Ranní cvičení je vždycky náročné, a to jak pro mě, tak pro tátu. Oba to nesnášíme! /album/pul-roku-utek-jako-voda/img-3166-jpg/ Táta z ložnice kontroluje, co děláme ve stájích.
/album/pul-roku-utek-jako-voda/img-3174-jpg/ Petr nás kontroluje z kuchyně. /album/pul-roku-utek-jako-voda/img-3192-jpg/ No a já kontroluji, jak ti koníci trénují!
/album/pul-roku-utek-jako-voda/img-3196-jpg/ Tak tady jsem se narodila! Oostende s dvěma óó. /album/pul-roku-utek-jako-voda/img-3216-jpg/ Tak tady se prý prodle legendy někde povaloval táta s Petrem a se Štěpánem, když jsem se narodila. Prý se silniční blikačkou vylezli na všechny vrcholy!
/album/pul-roku-utek-jako-voda/img-3218-jpg/ Tohle jsem projela, ale na pláž jsem se nedostala... Hned jsem zapadla. /album/pul-roku-utek-jako-voda/img-3223-jpg/ Tohle molo tu nestálo. Pěkně to tu projedeme. Bořík už nemůže, a tak se asi nese.
/album/pul-roku-utek-jako-voda/img-3235-jpg/ Pískoviště to mají veliký, ale fučí tady dost studený vichr. /album/pul-roku-utek-jako-voda/img-3236-jpg/ To mám nosíček, co?!
/album/pul-roku-utek-jako-voda/img-3244-jpg/ K vodě mě donesl tatínek. Má trénované paže ;) /album/pul-roku-utek-jako-voda/img-3246-jpg/ Vybíráme mušličky na náhrdelník.
/album/pul-roku-utek-jako-voda/img-3254-jpg/ Poznáváte? Prší a je hnusně... No ano, jsme v holandském Wageningenu :) Tady jsem strávila s tátou a mámou první půl rok života. /album/pul-roku-utek-jako-voda/img-3262-jpg/ Na náměstí byla jakási akce...
/album/pul-roku-utek-jako-voda/img-3268-jpg/ Pomocí různých semen jsme tvořili krásný obrázky. /album/pul-roku-utek-jako-voda/img-3288-jpg/ Pak jsme přespali u Japovi rodiny
/album/pul-roku-utek-jako-voda/img-3289-jpg/ Kde jsem bydlela do svého půl roka. /album/pul-roku-utek-jako-voda/img-2667-jpg/ Moje úplně první boty! Právě jsme je koupili ve Wageningenu cestou z Belgie. Co jim říkate?
/album/pul-roku-utek-jako-voda/img-0048-jpg/ Viděli jste Zootropolis? Jo?! Tak já jsem ten lenochod. /album/pul-roku-utek-jako-voda/img-0053-jpg/ nebo se vám to nezdá?
/album/pul-roku-utek-jako-voda/img-0075-jpg/ Né jo a co opička? :D /album/pul-roku-utek-jako-voda/img-0092-jpg/ No a máme tu podzim! Listí padá a padá a já mám novou růžovou čepici!
/album/pul-roku-utek-jako-voda/img-0117-jpg/ Gang z ulice Nová! /album/pul-roku-utek-jako-voda/img-0138-jpg/ A jedééém
/album/pul-roku-utek-jako-voda/img-0151-jpg/ To jsme my! Už aby byl sníh nebo léto... /album/pul-roku-utek-jako-voda/img-0164-jpg/ Máme doma nové servisní schody. Když uvíznu ve výtahu, rychle mě vyprostí!

Lipno a moje čtvrtý narozky

/album/lipno-a-moje-ctvrty-narozky/img-2207-jpg/ V tátově sezení se sedí perfektně, zvládla jsem i peřeje! :) /album/lipno-a-moje-ctvrty-narozky/img-2261-jpg/ Byli jsme se kouknout v Korunách stromů! To je bezbariérová pohodička!
/album/lipno-a-moje-ctvrty-narozky/img-2337-jpg/ Kolem nádrže jsme se projeli na kole a napájeli se vynikající limčou... /album/lipno-a-moje-ctvrty-narozky/img-2376-jpg/ Z bráchy se stává jen tak mimochodem a z jeho vlastního zájmu asistent. Táto, je Bóža zabržděná?!
/album/lipno-a-moje-ctvrty-narozky/img-2385-jpg2/ Je pravda, že už mu to někdy leze krkem a tak se posadí... /album/lipno-a-moje-ctvrty-narozky/img-2267-jpg/ ...je ale nejlepší! S jeho kamarádkou Akou zvládnou všechny nesnáze
/album/lipno-a-moje-ctvrty-narozky/img-2398-jpg/ Tak tady jsem se cítila trošku jako nákup v supermarketu! Já nechci do igelitový tašky! /album/lipno-a-moje-ctvrty-narozky/img-2413-jpg/ To sem kočka, viď?!
/album/lipno-a-moje-ctvrty-narozky/img-2438-jpg/ Představuji vám svou milou sestřenici! Moc ráda se s ní mazlím! /album/lipno-a-moje-ctvrty-narozky/img-2236-jpg/ Na Lipně pro mě uspořádali vodačky a vodáci sbírku. Nedávno jsem konečně s tátou rozbili flašku, do které sbírali peníze. Vybralo se 13 tisíců! Nový nájezdy koupíme!
/album/lipno-a-moje-ctvrty-narozky/img-3581-jpg/ Tak takhle jsme si připravili láhev s penězma a pak jsme do toho... /album/lipno-a-moje-ctvrty-narozky/img-3588-jpg/ ...skoro minutu bušili než praskla
/album/lipno-a-moje-ctvrty-narozky/img-3595-jpg/ hned jsem se vrhla prstíčkama počítat bankovky, ale táta mě zadržel, že bych měla prý ruku jako ježek od střepů... /album/lipno-a-moje-ctvrty-narozky/img-1471-jpg/ Kluci a holky se svým učitelem ze ZŠ Tachlovice pro mě uspořádali parádní sbírku. Chvilku po fotce se mi zlepšila nálada a proháněla jsem je na vozíku ;)
/album/lipno-a-moje-ctvrty-narozky/img-3014-jpg/ Elišáku, já tě chytím! Moje čtvrtý narozky byly super! Pozvala jsem 4 kámočky a moc jsem si to užila. /album/lipno-a-moje-ctvrty-narozky/img-3022-jpg/ To jsem to měla krásně nazdobený, co?!
/album/lipno-a-moje-ctvrty-narozky/img-3027-jpg/ Táta, bráška a máma zářili, jak říká babička, jako měsíček na hnoji... /album/lipno-a-moje-ctvrty-narozky/img-3038-jpg/ Od té doby, co mám na noc ventilátor a přes den kašlacího asistenta, fučím jak severák!
/album/lipno-a-moje-ctvrty-narozky/img-2466-jpg/ Kluci z naší ulice využívají mou rampu jako startovací! Joóóó léto to je bezva! /album/lipno-a-moje-ctvrty-narozky/img-2480-jpg/ Člověče nezlob se hraju fakt ráda. Můj rekord je pět šestek v řadě. Běžně si dám tři za sebou. Nikdo tomu nerozumí. Já jo mám speciální SMA sílu!

Jeseníky

/album/jeseniky/img-2557-jpg/ A jsme zase na cestěéééé! Tentokrát se Voječek rozhodl jet v mém kočárku :) Jsme na cestě do Jeseníků, jedeme tam za kamarádama na celý týden jupíííí! /album/jeseniky/img-2571-jpg/ Když jsme necvičili, tak jsme trsali. Třeba: Mám boky jako skříň, jako skříň co naplat, když k tomu ráda jím, ráda jím...
/album/jeseniky/img-2786-jpg/ Jedla jsem pěkně s klukama, aby mi to víc chutnalo. /album/jeseniky/img-2570-jpg/ a každý večer nám táta četl nějaký pohádky. Vedle mě ležel vždycky Kubík ;)
/album/jeseniky/img-2621-jpg/ No a nebo jsme byli na zahradě. Tam mají kluci různý prolejzačky, na který teda bohužel nemůžu, ale pozorovatelka jsem slušná. /album/jeseniky/img-2623-jpg/ Na tu fotku jsem se trošku položila, aby byla pohodička. Jinak jsme tady byli na rybízu.
/album/jeseniky/img-2647-jpg/ Kuba je fakt frajer! Přeskočil plot, přelétl kolem mě a přistál až u chalupy! No fakt! Nekecám! /album/jeseniky/img-2664-jpg/ Dohodli jsem si výlet na Praděd. Byla to parádička jen ten vysílač je dost bariérovej...
/album/jeseniky/img-2681-jpg/ Společné foto nám udělala tetička. Dole hic, tady to pěkně fučelo, rychle dolů do údolí. /album/jeseniky/img-2685-jpg/ To jsou panoramata. Škoda, že je takový opárek.
/album/jeseniky/img-2700-jpg/ Táta říkal, že příště se vypravíme na Dlouhý Sáňe a že jsou prý naproti na horizontu. Asi kecá, žádný sáňky tam nejsou, natož sníh! Ale řekla jsem jo jo... a byl rád. /album/jeseniky/img-2705-jpg/ Hele, mami, a to tam jako můžu, když tam nejsou zakázaný moje stopy?
/album/jeseniky/img-2723-jpg/ Pěkně jsem se srovnávala s ostatníma strojema, táta byl celý na nervy, když jsem je objížděla dokola, že prý žluťáka nemám pojištěnýho bo co? /album/jeseniky/img-2728-jpg/ Kubíček a tetička áááách
/album/jeseniky/img-2735-jpg/ No sestup to byl náročnej, co vám budu povídat... /album/jeseniky/img-2744-jpg/ některé členy výpravy jsem musela vzít na vozejk, jak byli vyčerpaní!
/album/jeseniky/img-2753-jpg/ Hmm a teď občerstvení. Táto, mi si dáme oběd a ty vyjeď na kole pro auto, jo! /album/jeseniky/img-2805-jpg/ Dvakrát jsem si zajeli do Karlovy studánky pro minerálku. Bořivoj a tatínek jsou na ní úplně závislí
/album/jeseniky/img-2814-jpg/ Dali jsme si všichni, mně a mámě moc nechutná a navíc je cítit po bobcích! /album/jeseniky/img-2819-jpg/ Nechala jsem se přemluvit a dala si pár doušků a koukejte, co to se mnou udělalo! Seklo to se mnou!
/album/jeseniky/img-2840-jpg/ Zastavili jsem se u vodopádu a táta mě donesl až k vodičce abych si mohla sáhnout jak je ledová. Musela jsem ozkoušet jestli tu taky padá vodopádem... /album/jeseniky/img-2846-jpg/ ...minerálka a ono ne! Táta si z nás zase dělal srandu!
/album/jeseniky/img-2836-jpg/ Jsou momenty, kdy toho mám dost. Už abych tu hlavu mohla držet sama!

Moříííííčko!

/album/moriiiiicko/img-1551-jpg/ Trocha jsme potrénovali před výletem k moři u Vávry v baru. /album/moriiiiicko/img-1557-jpg/ Až budu větší, tak budu totiž kajakářka jako Vávra!
/album/moriiiiicko/img-1560-jpg/ Botič je po proudu pod náma, a tak dávám koupačku ve Vltavě. Je to strašlivácky studený!!! /album/moriiiiicko/img-1576-jpg/ V Českém lese je krásný tábor a táta mi tam dostal vozíček! Hodně to tam drncalo, ale byla jsem jak indiánka :)
/album/moriiiiicko/img-1581-jpg/ V týpku jsme bohužel nespali. Chtělo by to další baterky do BiPAPu... /album/moriiiiicko/img-1589-jpg/ Na místo jsme se dostali díky svatbě Štěpány s Erikem! Bylo to super! Je tu potok s ledovou vodou a to já miluju!!!
/album/moriiiiicko/img-1602-jpg/ S bráchou se ráda mazlím a říkáme si manžel a manželka ;) /album/moriiiiicko/img-1614-jpg/ S kámoškou Markétou, s kterou si dopisuju, odpočíváme v parku. Táto neruš nás, jo?!
/album/moriiiiicko/img-1620-jpg/ No a s jinou kámoškou Deniskou jsme zdrhaly tátovi a dělaly suprový lumpárny! /album/moriiiiicko/img-2226-jpg/ Když stojím, jsem fakt vysoká!!! Teď jdeme k trati na třešně.
/album/moriiiiicko/img-1633-jpg/ Chodit každý den do stojanu je fuška, proto je dobrý si občas schrupnout! /album/moriiiiicko/img-1641-jpg/ Konečně zkouším v nemocnici s taťkou TOSCU. Dali mi fialovej pokoj! Jupííí
/album/moriiiiicko/img-1642-jpg/ TCM TOSCA dokáže měřit hladinu CO2 v krvi a to přes malou věcičku přilepenou na nožku. No není to paráda! Získali jsme ho pro Motol díky akci Každý koš pomáhá! /album/moriiiiicko/img-1648-jpg/ Konečně na cestě k moři. Zastávka Slavonice!
/album/moriiiiicko/img-1669-jpg/ Krásný místo se skvělou zmrzkou na náměstí. /album/moriiiiicko/img-1673-jpg/ Já sem v klidu, ale kostelník si stěžuje na opletku, co mu leze do kostela :)
/album/moriiiiicko/img-1677-jpg/ S pánem domu Petrem. Výborně nás pohostil a krásně jsme se občerstvili před dlouhou cestou. /album/moriiiiicko/img-1679-jpg/ Obídek musí být a tady měli hodně nudlí, takže dobrý!
/album/moriiiiicko/img-1698-jpg/ Cestovaní s tetou je super! Probereme takových holčičích věcí, to byste koukali... /album/moriiiiicko/img-2274-jpg/ Naše cesta k moři byla dlouhá jak ty tetino nohy, ale jsme tu a hned v takovým pěkným domečku :)
/album/moriiiiicko/img-2282-jpg/ Hurá do vody. To už je naše druhá pláž. Rozhodli jsme se, že na každém místě budeme jen jeden den. /album/moriiiiicko/img-2286-jpg/ Učitelka plavání Katka mi dala domací úkoly, tak je s tátou plníme. Táta na ně zapomněl, to mě trošku dopálilo! Tak jsem mu to pěkně připomněla ;)
/album/moriiiiicko/img-2298-jpg/ Bořík je opravdu plavec začátečník. Vody se dost bojí. Tohle je jeho maximum. No fákt nekecám, je to tak! /album/moriiiiicko/img-2307-jpg/ Tři, dva, jedna teď! Koukám se pod vodu kam může táta šlápnout. Samo, že kvůli ježkům. Boty samozřejmě táta nenosí, protože je tvrďák, který je rád raněný :)
/album/moriiiiicko/img-1707-jpg/ Před plavbou na ostrov Korčula musíme přeplout na poloostrov Pelješac. Táta obdivuje skvostnou architekturu a já tak musím pózovat! /album/moriiiiicko/img-1719-jpg/ To jsou stroje, co? Už se těším na narozky snad dostanu jednu vyšší rychlost!
/album/moriiiiicko/img-2332-jpg/ Bořivoj motorky prostě zbožňuje a to tak, až je z toho máma trošku nervózní! /album/moriiiiicko/img-1722-jpg/ Trajekt už přijíždí a táta mi před chvilkou dal poprvé napít Coca Coly. No to bylo tóóčo, když to mamka zjistila :D
/album/moriiiiicko/img-1728-jpg/ Na trajektu to pro vozíčkáře moc není, příště si zaparkujeme snad líp... /album/moriiiiicko/img-1778-jpg/ Vevnitř je to takříkající luxuska. Čekáme na cuc na kládě v čokoládě a nemůžem se dočkat!
/album/moriiiiicko/img-1791-jpg/ Je hic jak pic. Ve stínu to parádně profukuje, tak se to dá. /album/moriiiiicko/img-1742-jpg/ a už vyjíždíme, za hoďku jsme v dalším přístavu
/album/moriiiiicko/img-2369-jpg/ Trénování jazyka je fááák důležitý a taky snad jediný zábavný protahování... /album/moriiiiicko/img-2383-jpg/ To jsme už v Korčule. Krásné město, úzký uličky mají docela hladký povrch a hlavně je v nich v troška chládku, který speciálně maminka už potřebuje!
/album/moriiiiicko/img-2385-jpg/ To já lítám od výlohy k výloze a vozík šlape jako hodinky. /album/moriiiiicko/img-2388-jpg/ Na rozpálené náměstí se nám moc nechce, takže pózuju!
/album/moriiiiicko/img-2392-jpg/ Vybírám si brýle... V těhle jsem fakt kočka. Co vy na to? /album/moriiiiicko/img-2433-jpg/ A konečně jsme dorazila za Josefem, mou první letní láskou, a jeho super ségrama! Byla to úžasná návštěva, díky!
/album/moriiiiicko/img-2459-jpg/ Stane se, že i teta nemá náladu! Sedli jsme si do úžasné rybí restaurace v Drače na Pelješaci a tětě se nálada zlepšila ;) /album/moriiiiicko/img-2469-jpg/ Tak tohle je ona. Kvůli ní jsme tu zastavili. Rybí polívka, kterou prostě zbožňuju!!!
/album/moriiiiicko/img-2496-jpg/ Celá cesta měla skončit v Černé Hoře, ale skončili jsme jinde. Kousek za Dubrovníkem na skalnatém pobřeží, které je opravdu pro vozíčkáře ideální . :D /album/moriiiiicko/img-2501-jpg/ Podle mě jedna z nejzábavnějších pláží v Chorvatsku. Jsou tu rybky, chobotnice, jeskyně, velké kameny v moři tříštící vlny a na nich spousty šněčků,
/album/moriiiiicko/img-2502-jpg/ Vidíte je tam?! Šnečkům jsme tam udělali závodní dráhu a startovní čáru a pak jsme se s tátou vsázeli, který že bude jako nejrychlejší. /album/moriiiiicko/img-2543-jpg/ Jediný přístup na pláž není zrovna ideální pro vozíčkáře. To je ta přístupnější pláž.
/album/moriiiiicko/img-2547-jpg/ Na začátku výstupu zpátky k autu se ještě všichni smějeme. Na konci se směju jenom já. Z ostatních teče :) /album/moriiiiicko/img-1802-jpg/ Ve Vávrových brýlých se cítím hodně silně. Tady se nám hodně líbilo, a tak jsme tu zůstali dva dny.
/album/moriiiiicko/img-2555-jpg/ Stala se ze mě entomoložka. Všichni brouci mě mají rádi stejně jako tenhle Zlatohlávek. Často na mně přistanou sami. /album/moriiiiicko/img-1817-jpg2/ Bořivoj by chtěl červenýho mopeda. Žlutý plasťáček mu nestačí, mami!
/album/moriiiiicko/img-1820-jpg/ Ve vodě jsem to tak přehnala až se musím nahřívat o asfalt! Nechte mě tu ještě!

Jaro, je to v suchu kašel už nemůže! Snad tedy brzo...

/album/jaro-je-to-v-suchu-kasel-uz-nemuze-snad-tedy-brzo/img-0951-jpg/ V Tróji jsem vylezla s tátou a Markétou na strom!! Krutý, co?! /album/jaro-je-to-v-suchu-kasel-uz-nemuze-snad-tedy-brzo/img-0971-jpg/ Děkuji moc holkám singlířkám za benefiční prodej lahůdek a vlastnoručně háčkovaných čepiček!
/album/jaro-je-to-v-suchu-kasel-uz-nemuze-snad-tedy-brzo/img-1493-jpg/ Doma jsme pěkně kladivem rozbili láhev, v čem tedy táta nemá zkušenost a našli v ní 20 tisíců, díky! /album/jaro-je-to-v-suchu-kasel-uz-nemuze-snad-tedy-brzo/img-9808-jpg/ S Izabelkou a Václavama :)
/album/jaro-je-to-v-suchu-kasel-uz-nemuze-snad-tedy-brzo/img-9943-jpg/ Chodíme na plavání ke Katce. Bohužel jsme zatím byli jen 2x... teď zase kašlu, tak snad příští týden znova! /album/jaro-je-to-v-suchu-kasel-uz-nemuze-snad-tedy-brzo/img-1007-jpg/ To jsou uličníci naší ulice!
/album/jaro-je-to-v-suchu-kasel-uz-nemuze-snad-tedy-brzo/img-1035-jpg/ Když jsme měnili starý kurník za nový, našli jsme ježčí domeček. Jedlíka vajíček jsme přestěhovali daleko;) /album/jaro-je-to-v-suchu-kasel-uz-nemuze-snad-tedy-brzo/img-1099-jpg/ Takhle to vypadá když se vyspím dorůžova!
/album/jaro-je-to-v-suchu-kasel-uz-nemuze-snad-tedy-brzo/img-1542-jpg/ Kámoška Eliška s kouzelnýma vlasama /album/jaro-je-to-v-suchu-kasel-uz-nemuze-snad-tedy-brzo/img-1556-jpg/ Jo kdyby jste věděli, na čem to sedím a co při tom tvořím...
/album/jaro-je-to-v-suchu-kasel-uz-nemuze-snad-tedy-brzo/img-1656-jpg/ U dědečka ve stodole je skvělý povrch na rychlé projížďky! /album/jaro-je-to-v-suchu-kasel-uz-nemuze-snad-tedy-brzo/img-1670-jpg/ Bráška mi přines zelené prášky...
/album/jaro-je-to-v-suchu-kasel-uz-nemuze-snad-tedy-brzo/img-1684-jpg/ Rychlost je mé druhé já! /album/jaro-je-to-v-suchu-kasel-uz-nemuze-snad-tedy-brzo/img-1695-jpg/ Terén taky zvládám. Ještě že mám takovej vozejk...
/album/jaro-je-to-v-suchu-kasel-uz-nemuze-snad-tedy-brzo/img-1715-jpg/ kterej dělá krásný stopy všude, kudy projedu. /album/jaro-je-to-v-suchu-kasel-uz-nemuze-snad-tedy-brzo/img-1745-jpg/ Už přes půl roku mám nové auto, které je přestavěné pro mojí ptřebu. Vpředu vytáčecí sedadlo...
/album/jaro-je-to-v-suchu-kasel-uz-nemuze-snad-tedy-brzo/img-1755-jpg/ Zezadu rampa /album/jaro-je-to-v-suchu-kasel-uz-nemuze-snad-tedy-brzo/img-1766-jpg/ Vevnitř posuvné sedadla a kotvící systém. Nemusím vylézat z vozíku, když nechci!
/album/jaro-je-to-v-suchu-kasel-uz-nemuze-snad-tedy-brzo/img-1792-jpg/ Auto testujeme prvou dlouhou cestou do L.Mikuláše /album/jaro-je-to-v-suchu-kasel-uz-nemuze-snad-tedy-brzo/img-1800-jpg/ Sedím s Bořkem, asistentem a asistentem vzadu.
/album/jaro-je-to-v-suchu-kasel-uz-nemuze-snad-tedy-brzo/img-1806-jpg/ Tedy Bořek sedí všude...Není to krátká cesta. /album/jaro-je-to-v-suchu-kasel-uz-nemuze-snad-tedy-brzo/img-1817-jpg/ Proto musíme pořádně zakašlat. Kašel se mě zase drží už 14 dní. Jak já to nesnáším.
/album/jaro-je-to-v-suchu-kasel-uz-nemuze-snad-tedy-brzo/img-1074-jpg/ Vyrazili jsme na Liptov podpořit Vávru v boji o olympijádu. Bořivoj si vychutnává minerálku z pramene kousek od Bešeňové. /album/jaro-je-to-v-suchu-kasel-uz-nemuze-snad-tedy-brzo/img-1867-jpg/ Přijeli jsme akorát na Vávru. Hop! Hop! a je v semifinále! My můžem do penzionu.
/album/jaro-je-to-v-suchu-kasel-uz-nemuze-snad-tedy-brzo/img-1882-jpg/ Kde si dáváme kaši. Tedy jak kdo. Někteří čuňátka si dávají tátovi prsty /album/jaro-je-to-v-suchu-kasel-uz-nemuze-snad-tedy-brzo/img-1885-jpg/ Druhý den je větší zima a my jsme na závodišti dřív.
/album/jaro-je-to-v-suchu-kasel-uz-nemuze-snad-tedy-brzo/img-1900-jpg/ Začlo zase lejt. /album/jaro-je-to-v-suchu-kasel-uz-nemuze-snad-tedy-brzo/img-1909-jpg/ Moji koně procházejí trať...
/album/jaro-je-to-v-suchu-kasel-uz-nemuze-snad-tedy-brzo/img-1954-jpg/ Fandila jsem, co to šlo! /album/jaro-je-to-v-suchu-kasel-uz-nemuze-snad-tedy-brzo/img-1917-jpg/ Vávra tam je, ale Vítek ne! Těsně ach joooo...
/album/jaro-je-to-v-suchu-kasel-uz-nemuze-snad-tedy-brzo/img-1952-jpg/ Byla to trošku smůla a táta byl nějakej smutnej. Vyrážíme proto do cukrárny, to nám zvedne náladu! /album/jaro-je-to-v-suchu-kasel-uz-nemuze-snad-tedy-brzo/img-1966-jpg/ Tak tohle miluju úplně ze všecho nejvíc a smí to dělat jenom můj táta!
/album/jaro-je-to-v-suchu-kasel-uz-nemuze-snad-tedy-brzo/img-1978-jpg/ Až tam poletím?! Na krku mám Vávrovo medaile. Zlatou a stříbrnou! /album/jaro-je-to-v-suchu-kasel-uz-nemuze-snad-tedy-brzo/img-1989-jpg/ Bořiík se sám začíná zapojovat a občas mi opravdu pomáhá!
/album/jaro-je-to-v-suchu-kasel-uz-nemuze-snad-tedy-brzo/img-2002-jpg/ Před odjezdem pěkně do bahínka! /album/jaro-je-to-v-suchu-kasel-uz-nemuze-snad-tedy-brzo/img-2009-jpg/ Děda chtěl vylézt na Baranec, který měřil praděda, no, a já se na něho koukám z Čierného Váhu. Je to tu peckový!
/album/jaro-je-to-v-suchu-kasel-uz-nemuze-snad-tedy-brzo/img-2020-jpg/ Trošku fouká, ale sluníčo hřeje. Pneumatiky už jsou vojetý, tak můžeme do auta! /album/jaro-je-to-v-suchu-kasel-uz-nemuze-snad-tedy-brzo/img-2029-jpg/ Jako společný fotky už mě moc nebavěj...
/album/jaro-je-to-v-suchu-kasel-uz-nemuze-snad-tedy-brzo/img-2057-jpg/ zato řádit v loužích a v bahně, to jo! /album/jaro-je-to-v-suchu-kasel-uz-nemuze-snad-tedy-brzo/img-2063-jpg/ Bořík hodil loďku do nádrže, která se však zasekla. Naštěstí nás vedl...
/album/jaro-je-to-v-suchu-kasel-uz-nemuze-snad-tedy-brzo/img-2064-jpg/ čerstvý mistr evropy, který loďku vypustil. :)

Sáňkování miluju!

/album/a/img-0147-jpg/ Ze starý autosedačky táta vytvořil sáně samochodky, tedy když můj koník pěkně táhnul :) /album/a/img-0157-jpg/ Až sem ke koníkům jsme sjížděli, zrovna mám zmrzlou pusu ;)
/album/a/img-0168-jpg/ Start jsme měli na nejvýše položeném nádraží v Česku. Zrovna byla kalamita a já si dokonce vlezla do vytopené drezíny! /album/a/img-0169-jpg/ Bořík se bál vlézt nejen do drezíny, ale i na sáňě!
/album/a/img-0213-jpg/ Vstávání po poledním šlofíku na horách je opravdu dřina ;) /album/a/img-0253-jpg/ Cestou z Kubovky jsme se zastavili u babičky na chaloupce. Byla zima až praští, a tak jsme byli celou dobu na staré peci.
/album/a/img-0284-jpg/ Cestování po zasněžené Šumavě je krásný zvlášť, když potkáš spoustu zvířátek. /album/a/img-0324-jpg/ Další návštěvou byla chaloupka druhé babičky v Jičíně.
/album/a/img-0329-jpg/ Díky Vám mám nový odpružený a polohovatelný kočárek do terénu s úžasným spacáčkem, který opravdu miluju! Díky!!! /album/a/img-0339-jpg/ S opičkou Elzou jsme se zajeli podívat na skály...
/album/a/img-0347-jpg/ ...kde natáčel Vávra nový film. Pomocí hůlky jsem po cestě dávala svým zvířátkům vycvičku. Taky jsem zkoulovala s tátou mámu :) /album/a/img-0359-jpg/ Zkoušeli jsme vyšplhat pár schodů, ale pěkně to klouzalo...
/album/a/img-0372-jpg/ Na jaře to projdeme v chodítku, už se těším! Kdo jde s námi?! /album/a/img-0379-jpg/ To je sněžný muž! Uhlí jsme spálili a mrkev snědla zvířátka, ach jo...
/album/a/img-0381-jpg/ Takhle jsem bafla na Boříka, pěkně se leknul :D úúúááá /album/a/img-0414-jpg/ Bořík vydržel v nemocnici jen díky dokumentům o tom, jak se dělají vajíčka...
/album/a/img-0427-jpg/ Brácha jí snad jenom vajíčka. Nevíte, kolik jich může sníst denně? /album/a/img-0489-jpg/ Musela jsem bráchovi poradit jak se správně leží v nemocnici :)
/album/a/img-1040-jpg/ Nůůůdáááá!!! Sněhu je pořád málo... /album/a/img-0596-jpg/ Měla jsem doma na návštěvě úžasného kocourka Pepu.
/album/a/img-9195-jpg/ Koupili jsme si nový větší chodítko a to malé jsme dali.. /album/a/img-9196-jpg/ ...šikovné Izabelce, která krásně sedí a drží hlavičku!!
/album/a/img-9200-jpg/ To jsem velká, co? Rostu jako z vody a pořád se chvilku udržím vsedu!

Benefice

/album/beneficni-koncert/img-1063-jpg/ Pepina potřebuje do svého pelíšku novou slámu. Ráda bych, aby se mnou spala v posteli, ale mámě se to moc nelíbí... /album/beneficni-koncert/img-1071-jpg/ Tak má kupku slámy v chlívečku.
/album/beneficni-koncert/img-1079-jpg/ Pepina ze slámy a sena vylézá uplně teploučká. /album/beneficni-koncert/img-1100-jpg/ V poledne si musím dát šlofíčka, abych mohla řádit k večeru. S Markétou jsme si pěkně početli.
/album/beneficni-koncert/a4q3a5712-jpg/ Tři soubory Broučci (já) Kuřátka (žluté sukně) a Petrklíč (teta) /album/beneficni-koncert/a4q3a5722-1-jpg/ Zpívala jsem se souborem a, i když jsem toho moc kvůli kašli nenacvičila, byla jsem slyšet ;)
/album/beneficni-koncert/boza-tona-jpg/ Benefiční koncert byl v kostele us sv.Salvátora. Toňa byla vedle mě, kdybych chtěla vzít čáru :D /album/beneficni-koncert/a12402205-10205373596490152-373168667524581031-o-jpg/ Koukněte, jaké máme hezké sukýnky!
/album/beneficni-koncert/a12471349-10205373600330248-7913152860749221097-o-jpg/ Hvězdy z Petrklíče kde zpívá i moje teta heč! /album/beneficni-koncert/a12484657-10205373601290272-4116882477160911731-o-jpg/ S tátou jsme se na ně šli kouknout ze shora
/album/beneficni-koncert/a12493759-10205373598570204-8612249438419674724-o-jpg/ Byl plný kostel a zrovna to rozbalili Kuřátka. /album/beneficni-koncert/sos-pro-bozu-1-of-59-jpg/ Další benefiční akcí byl kulturní večer v sokole ve Vraném. Bylo to prostě úžasný! Skvělý lidi, skvělé místo, skvělý duch!
/album/beneficni-koncert/sos-pro-bozu-3-of-59-jpg/ Děti z místní základní školy vytvořili výstavu na téma já! Cítila jsem se trošku v rozpacích, ale některé obrázky mám doma vystavené. Díky! /album/beneficni-koncert/sos-pro-bozu-5-of-59-jpg/ Bohužel jsme stihli přijet až trošku později a už tu nebylo s vozíkem k hnutí.
/album/beneficni-koncert/sos-pro-bozu-9-of-59-jpg/ Večerem provázel kášpárek s rolničkami, toho jsem stihla! /album/beneficni-koncert/sos-pro-bozu-29-of-59-jpg/ Místní frajeři si dávali limču a tak jsem si taky musela dát. Ke koncertu byla vynikající!
/album/beneficni-koncert/sos-pro-bozu-32-of-59-jpg/ Seznámila jsem se tu také s Ruth, která má úplně nejvíc vzácné onemocnění. Už jsem byla u ní doma na návštěvě a hrály jsme si na princezny! /album/beneficni-koncert/sos-pro-bozu-34-of-59-jpg/ S dětma a úžasnýma organizátorkama. Díky holky!
/album/beneficni-koncert/sos-pro-bozu-35-of-59-jpg/ Kapela Superkaple z místní školy. Tak to byl nářez! Jejich největší hit "Škola v přírodě... byla v pohodě..." a kytarysta byl jak Pepa z Tří bratrů! /album/beneficni-koncert/sos-pro-bozu-39-of-59-jpg/ Byl to skvělý večer!
/album/beneficni-koncert/sos-pro-bozu-41-of-59-jpg/ Na kterém vybrali neskutečnou částku na vytvoření parkovacího místa pro mé nové auto s plošinou! /album/beneficni-koncert/sos-pro-bozu-45-of-59-jpg/ a po našem odjezdu v sále sledovali ochotníci hokej :)

Vánoce,Silvestr a výlety...

/album/vanoce-silvestr-a-vylety/img-0538-jpg/ Se strejdou to je super! /album/vanoce-silvestr-a-vylety/img-0542-jpg/ Brácha Bořivoj mojí Pepinu doslova miluje a ta zase miluje mlíčko!
/album/vanoce-silvestr-a-vylety/img-0647-jpg/ Já umím chodit po čtyřech! /album/vanoce-silvestr-a-vylety/img-0673-jpg/ Vánoční besídka ve školce byla skvělá!
/album/vanoce-silvestr-a-vylety/img-0678-jpg/ Hrozně jsem si to užila! /album/vanoce-silvestr-a-vylety/img-0687-jpg/ Jsem speciální andílek s křídlama na bříšku :)
/album/vanoce-silvestr-a-vylety/img-0691-jpg/ Když chci sedím dlouho sama. Škoda, že mi ale nepodloží kolena. Takhle je to velký "záhul" na kyčle... /album/vanoce-silvestr-a-vylety/img-0735-jpg/ Vánoční projížďka na kole.
/album/vanoce-silvestr-a-vylety/img-0773-jpg/ Na vánoce jsme byli u dědečka s babičkou a ježíšek mi přinesl víc věcí než jsem si napsala za okno! /album/vanoce-silvestr-a-vylety/img-0824-jpg/ S mámou jsme dostali stejné náušnice! :) Kluk Pepa nebo Matěj už nejsem, spíš se ze mě stává princezna!
/album/vanoce-silvestr-a-vylety/img-0856-jpg/ Návštěva Břevnovského kláštera. /album/vanoce-silvestr-a-vylety/img-0864-jpg/ Nemám ráda kostky! Je to náročný najít dobrý výlet pro vozejčkáře! Nějaké tipy?
/album/vanoce-silvestr-a-vylety/img-0881-jpg/ Zase mi něco vysvětluje nebo to byla pusa? /album/vanoce-silvestr-a-vylety/img-0894-jpg/ S bráchou jsme jeli poprvé s vozíkem vlakem do Prokopáku...
/album/vanoce-silvestr-a-vylety/img-0900-jpg/ málem jsem zkratovala vozík při sjezdu ke břehu... /album/vanoce-silvestr-a-vylety/img-0921-jpg/ Kamení na hody do vody jsem vozila s T148 z nedalekého lomu ;)
/album/vanoce-silvestr-a-vylety/img-0928-jpg/ Bořivoj slony miluje, no, a já taky. Tady to je totiž slon, který umí mávat ušima! /album/vanoce-silvestr-a-vylety/img-0945-jpg/ Na cestě domů jsem potkala kluky, které jsem zatím zadarmo povozila kolem nástupiště...
/album/vanoce-silvestr-a-vylety/img-0949-jpg/ Už vyhlížíme vlak. Pozor tady je zastávka v zatáčce takže se vozík lehce propadne mezi vlak a nástupiště. /album/vanoce-silvestr-a-vylety/img-0954-jpg/ Další den jsme vyrazili na Petřín. Bludiště v parku je skvěle vyasvaltované!
/album/vanoce-silvestr-a-vylety/img-0957-jpg/ To čučíte, kde to jsem co? Na "dvacítce"! /album/vanoce-silvestr-a-vylety/img-0964-jpg/ Nálada na focení moc není., viď, brácho?! Jedéééém
/album/vanoce-silvestr-a-vylety/img-0967-jpg/ Nejlepší je všechno si osahat! /album/vanoce-silvestr-a-vylety/img-0973-jpg/ Občas mi sice někde uvízne nějaká ruka...
/album/vanoce-silvestr-a-vylety/img-0986-jpg/ ale pořád je mám celé, koukejte! /album/vanoce-silvestr-a-vylety/img-1038-jpg/ Tak takhle já umím hrabat sníh!

Koupačky

/album/koupacky/img-7947-jpg/ Dostali jsme se k Velkému Slanému jezeru a je tu hic! /album/koupacky/img-7962-jpg/ Učím Bořivoje chodit ze schodů...
/album/koupacky/img-7963-jpg/ Vydáváme se ke vzdálenému jezeru /album/koupacky/img-7966-jpg/ je přes 40°C, takže rychle!
/album/koupacky/img-7988-jpg/ Po dobrodružném koupacím zážitku vidím první bizony! /album/koupacky/img-8000-jpg/ Koníkům dám trošku slámy...
/album/koupacky/img-8012-jpg/ Naše první termální koupání! Já ráda střídám ledovou a teplou... /album/koupacky/img-8031-jpg/ Vybíráme ty nejlepší kameny a kontrolujeme okolí!
/album/koupacky/img-8035-jpg/ Dostali jsme tip na skvělé divoké rybízy. Nařezali jsme si je na cestu! /album/koupacky/img-8041-jpg/ Měli jsme červenou... kdesi v Idaho
/album/koupacky/img-8054-jpg/ Prašná cesta vedoucí k důlnímu městu duchů Bayhorse. /album/koupacky/img-8063-jpg/ Tady už se neubytujeme...
/album/koupacky/img-8081-jpg/ Drtička ani auta už nefungují, ale krásně tu je... /album/koupacky/img-8096-jpg/ Po cestě jsme pokračovali strmě dál, až jsme narazili na horské jezírko, které bylo očividně plné ryb...
/album/koupacky/img-8129-jpg/ Našli jsme si místečko, kde nejlépe vlezeme do vody... /album/koupacky/img-8155-jpg/ a pořádně jsme se vykoupali!
/album/koupacky/img-8160-jpg/ Nechtělo se mi z vody, tak jsem šla ještě s mámou! /album/koupacky/img-8168-jpg/ Na Boříka to bylo moc ledové, a tak řádil venku.
/album/koupacky/img-8185-jpg/ Po cestě jsme zpět, jsme se ještě zastavili podívat na lanovku z dolu. /album/koupacky/img-8196-jpg/ Jsme zkušení vodáci, a tak vyrážíme na řeku Salmon, která nám teče pod okny.
/album/koupacky/img-8201-jpg/ Vystupování nám napoprvé dělá trošku problémy. /album/koupacky/img-8222-jpg/ Já jsem ale totálně nadšená! Nakonec jsem si v téhle vestě zaplavala i v proudu.
/album/koupacky/img-8229-jpg/ Máma s duší trošku bojuje, ale nakonec to všechno dobře dopadlo. /album/koupacky/img-8242-jpg/ V městečku Stanley, které je opravdu maličké, mají výbornou zmrzku!
/album/koupacky/img-8246-jpg/ Teta jí snědla tak moc až jí začla být zima! /album/koupacky/img-8257-jpg/ Takhle vypadá přívod horkého pramene k řece. Trubkama je vařící voda rozvedena do bazénků..
/album/koupacky/img-8264-jpg/ Sunbeam hot springs. Kamenná jezírka plná teplé vody. /album/koupacky/img-8268-jpg/ Bořivoj teplou vodu prostě zbožňuje!
/album/koupacky/img-8277-jpg/ Schováváme se pod kamenem a vytahujeme horké kameny z vody. /album/koupacky/img-8307-jpg/ Francouzovo horké prameny nedaleko Slunného údolí...
/album/koupacky/img-8315-jpg/ Krásně se v nich protahují nohy. Jsou nejteplejší jaké jsme zatím zkusili... /album/koupacky/img-8324-jpg/ S tetou je vždycky sranda
/album/koupacky/img-8334-jpg/ V návštěvnickém centru u Redfish lake jsme si užili. /album/koupacky/img-8345-jpg/ Ale na pláži to bylo lepší.
/album/koupacky/img-8350-jpg/ Voda byla velice osvěžující. /album/koupacky/img-8356-jpg/ Zahráli jsme si tu oblíbenou hru s kamínkama.
/album/koupacky/img-8357-jpg/ Vyberu si ten největší, co dokážu zvednout, a pak ho pořádně žbluňknu! /album/koupacky/img-8365-jpg/ Nakonec jsme zkontrolovali, jestli se netopí nějaký pes.
/album/koupacky/img-8377-jpg/ Na chatě jsem přepočítala, kolik nám zbývá peněz na cestu. /album/koupacky/img-8410-jpg/ Po cestě z Idaho do Montany jsme se zastavili na hřišti,
/album/koupacky/img-8414-jpg/ kde byly nasekané pneumatiky na zemi, takže jsme byli úplně černí... /album/koupacky/img-8444-jpg/ Další zastávku na 6 hodinovém přejezdu jsme měli mezi poli,
/album/koupacky/img-8449-jpg/ kde jsem si zašla na záchod. /album/koupacky/img-8473-jpg/ To už jsme v Bozemanu na hřišti.
/album/koupacky/img-8482-jpg/ Byli jsme v knihkupectví. Táta si pak koupil kari a já musela ochutnat :) /album/koupacky/img-8519-jpg/ Tak tady teďka bydlíme. Na trampolíně!
/album/koupacky/img-8522-jpg/ Jazyky ven! /album/koupacky/img-8540-jpg/ S rodinou, která nás vzala pod svá křídla.
/album/koupacky/img-8543-jpg/ S tátou, který nás taky nosí pod křídlama... /album/koupacky/img-8604-jpg/ Na procházce k vodopádu.
/album/koupacky/img-8612-jpg/ Bořík s tátou museli blíž... /album/koupacky/img-8615-jpg/ to já jsem s mámou všechno sledovala z povzdálí.
/album/koupacky/img-8636-jpg/ Yellowstone!!! /album/koupacky/img-8642-jpg/ Mámo, a proč jsou ty stromy mrtvý?
/album/koupacky/img-8644-jpg/ Je tu všude cítit sýra nebo síra, já nevím... /album/koupacky/img-8663-jpg/ Tátovi a mámě to připadá super, no, já se těším na zvířata teda...
/album/koupacky/img-8665-jpg/ Všude je tu cítit ten sýr! /album/koupacky/img-8677-jpg/ Je to děsnej puch!
/album/koupacky/img-8686-jpg/ S tátou pouštíme lodičky do vodopádu. /album/koupacky/img-8727-jpg/ Konečně je večer a jsme na místě, kde by mohla být zvířata!
/album/koupacky/img-8728-jpg/ Vidloroh zatím zdálky. Pak jsme si je vychutnali i zblízka! /album/koupacky/img-8734-jpg/ Tak tenhle bejk mi koukal do okýnka z metru!
/album/koupacky/img-8740-jpg/ Vysoká ve vysoké trávě. /album/koupacky/img-8780-jpg/ Cestou domů po deváte večer nám náhle zablokuje cestu stádo bizonů.
/album/koupacky/img-8794-jpg/ Hrají si tu i malá telátka! :) /album/koupacky/img-8796-jpg/ Nejdřív přejdou silnici na jednu stranu a pak se...
/album/koupacky/img-8813-jpg/ dva bíci rozhodnou, že se půjde zpět, a tak zastaví dopravu /album/koupacky/img-8818-jpg/ a počkají až celé stádo přejde zpět!
/album/koupacky/img-8831-jpg/ Posledního mohykána se zraňěnou nohou potkáváme na mostě. Dobrou noc Yellowestone!

USA II.

/album/usa-ii1/img-7142-jpg1/ Já sem slečna Chiquita! /album/usa-ii1/img-7152-jpg1/ Na cestě na koncert v Glenwood Springs. Bořek pořád někam zdrhá!
/album/usa-ii1/img-7238-jpg1/ A už spokojeně posloucháme, vedle nás sedí náš hostitel Bob :) /album/usa-ii1/img-7242-jpg1/ Tady jsme to taky rozjížděli a byli jsme tu až do konce!
/album/usa-ii1/img-0999-jpg1/ Bob nás vzal do školky, kde jsem vyprávěla dětem, odkud jsem. /album/usa-ii1/img-0993-jpg1/ Největší zábava ve školce je vodní stůl!
/album/usa-ii1/img-7272-jpg1/ Malovací strom je taky parádní! Zvládala jsem to sama! /album/usa-ii1/img-7282-jpg1/ S tátou jsme prolezli školkový hrad a koukli se do domečků...
/album/usa-ii1/img-7316-jpg1/ Pojď, jdeme tam, táto!!! /album/usa-ii1/img-7324-jpg1/ Táta trne, jestli nespadnu, je to otázka času ;)
/album/usa-ii1/img-7336-jpg1/ Poseděli jsme si chvilku i v malé zahrádce s trpajzlíkama... /album/usa-ii1/img-7340-jpg1/ Bouli na hlavě už mám skoro zahojenou!
/album/usa-ii1/img-7485-jpg1/ Máma se mnou ob den dělá akupunktůru. /album/usa-ii1/img-7500-jpg1/ Vyrážíme z Colorada do Utahu.
/album/usa-ii1/img-7507-jpg1/ Kde jsou ty včely? /album/usa-ii1/img-7514-jpg1/ Dáváme si tipycký americký oběd...
/album/usa-ii1/img-7537-jpg1/ To jsme objevili z dálnice a plavání bylo zakázáno ;) /album/usa-ii1/img-7554-jpg1/ Takovýma kopcema jsme se šplhali do pouště.
/album/usa-ii1/img-7563-jpg1/ Jedeme a nikde nikdo. Máme dost benzínu a vody? /album/usa-ii1/img-7622-jpg1/ Bořín už byl na konci dne k neudržení tak se drží okýnka :)
/album/usa-ii1/img-7663-jpg1/ První z hodně zajímavých skal v Utahu museli jsme zastavit. /album/usa-ii1/img-7670-jpg1/ Tomu říkají indiánské noviny. Zatím to nikdo nerozluštil.
/album/usa-ii1/img-7685-jpg1/ Táto já myslím, že vím co to je! /album/usa-ii1/img-7701-jpg1/ Kolem řeky je zeleno.
/album/usa-ii1/img-7725-jpg1/ Tady bydleli kobojové... a dojít sem s kočárem ve 40°C dalo fušku. /album/usa-ii1/img-7727-jpg1/ Tohle je oáza v poušti ze skály tu pramení voda.
/album/usa-ii1/img-7733-jpg1/ Indiáni tu něco namalovali, ale hrozně tu štípou komáří! Táto pryč! /album/usa-ii1/img-7743-jpg1/ Táta by chtěl vidět všechno je úplně odvařenej. My uvařený. Vzádu jehly.
/album/usa-ii1/img-7758-jpg1/ Takových skalních útvarů jsou tu mraky. /album/usa-ii1/img-7804-jpg1/ Skvělý levný motel, ve kterém jsme se koupali dva dny ;)
/album/usa-ii1/img-7816-jpg1/ V rohu bazénu bydlela Černá Vdova. /album/usa-ii1/img-7833-jpg1/ V národním parku Canyonlands by se na nic nemělo šahat táto!
/album/usa-ii1/img-7865-jpg1/ áááá jdeme na vyhlídku pojď bráško! /album/usa-ii1/img-7872-jpg1/ Byli jsme tu všichni a bylo tu vedro!
/album/usa-ii1/img-7874-jpg1/ Táto a budeme šplhat i dolů? /album/usa-ii1/img-7886-jpg1/ Ty červený šutry jsou kouzelný!
/album/usa-ii1/img-7905-jpg1/ Delikátní oblouk /album/usa-ii1/img-7919-jpg1/ Teta nás vzádu baví! Zrovna má 14 krekrů v puse! :D
/album/usa-ii1/img-7929-jpg1/ Jó ten nový nočník je parádní. Fakt čůrám! /album/usa-ii1/web-7898-panorama-jpg/ Bylo to tu krásný, teď zase někam kde není tak teplo...

Jaro pomalu vystrkuje růžky...

/album/jaro-pomalu-vystrkuje-ruzky/image-jpg1/ S Tétéčkama občas pěkně blbnu :) /album/jaro-pomalu-vystrkuje-ruzky/web-1589-jpg/ Od Života dětem jsem dostala novou autosedačku...
/album/jaro-pomalu-vystrkuje-ruzky/web-1354-jpg1/ Zapadnu do ní jak do ulity. Můžu si přifouknout pod hlavou a taky poslouchat svou hudbu. /album/jaro-pomalu-vystrkuje-ruzky/web-1327-jpg/ Jdeme si dát pomerančouvou šťávičku!
/album/jaro-pomalu-vystrkuje-ruzky/web-1516-jpg1/ Bráška Bořík má první narozeniny a dost to prožívá. Já mu to prostě pomohla sfouknout, no... /album/jaro-pomalu-vystrkuje-ruzky/web-1551-jpg1/ Všichni si dáváme pěkně do břicha, byl to dobrý týden. První má narozeniny Vávra, další den Bořík a pak hned máma, prostě hodně dortů!
/album/jaro-pomalu-vystrkuje-ruzky/web-1369-jpg1/ Vyrazili jsme si na výlet do Srbska, kde nám táta koupil vatu, kterou musela sníst máma sama :) /album/jaro-pomalu-vystrkuje-ruzky/web-1377-jpg1/ Táta si dal s Jankem jitrničku s pivem a pak jsme čekali na vlak
/album/jaro-pomalu-vystrkuje-ruzky/web-1385-jpg1/ Ve vlaku to mám ráda. Tady to je Městský Slon a já ho bezpečně poznám! Sedět dokážu sama, občas jdu rychle k zemi, ale to mě někdo chytne... /album/jaro-pomalu-vystrkuje-ruzky/web-1405-jpg1/ Byla s náma moje kamarádka Jóža Hradilková! Jo jo, Bóža a Jóža.
/album/jaro-pomalu-vystrkuje-ruzky/web-1415-jpg1/ Tohle nádraží se líbí tátovi, já tomu teda nerozumím, ale procházka dobrý... /album/jaro-pomalu-vystrkuje-ruzky/web-1572-jpg1/ Ááááá, další ze série dortů, tentokrát s mojí oblíbenou prabábou Danou.
/album/jaro-pomalu-vystrkuje-ruzky/web-1593-jpg1/ Tak jsme si všichni poprvé ozkoušeli lázně! Byla to fakt paráda, pořád jsme mámě zdrhali do restaurace ;) /album/jaro-pomalu-vystrkuje-ruzky/web-1595-jpg1/ Já taky umím jezdit na koni. Bořku, koukééééj!
/album/jaro-pomalu-vystrkuje-ruzky/web-1605-jpg1/ Tomu neuvěříte, tady teče minerálka z kohoutku! Strašně mně a tátovi chutná, ale máma u pití křiví pusu :) /album/jaro-pomalu-vystrkuje-ruzky/web-1613-jpg1/ Prostě Mariánsko-lázeňská pohodička!
/album/jaro-pomalu-vystrkuje-ruzky/web-1629-jpg1/ Pletu bráchovi jeho první pomlázku, snad s ní bude spokojenej... /album/jaro-pomalu-vystrkuje-ruzky/mg-4337-edit-jpg1/ Jo tak tohle to je asistenční pejsek Jeff...
/album/jaro-pomalu-vystrkuje-ruzky/mg-4345-jpg1/ Byl u nás doma se svojí paničkou udělat fotky... /album/jaro-pomalu-vystrkuje-ruzky/mg-4419-jpg1/ Chci si taky takového pořídit!!!
/album/jaro-pomalu-vystrkuje-ruzky/mg-4469-jpg1/ Na Jeffovi se dá totiž i odpočívat :)